Aud Norunn Strand - rådmann

 

Aud Norunn Strand[1].JPGAud Norunn Strand
Rådmann
915 11 049
aud.norunn.strand@modum.kommune.no

 

Anne-Bjørg Aspheim - leder sentraladministrasjonen

Anne-Bjørg Aspheim_80x100.jpgAnne-Bjørg Aspheim
Leder Sentraladministrasjon
922 63 757
anne-bjorg.aspheim@modum.kommune.no

Gro Øverby - økonomisjef

Gro Øverby_67x100.jpgGro Øverby
Økonomisjef
992 33 798
gro.overby@modum.kommune.no

Erla Sverdrup - personalsjef

erla sverdrup_84x100.jpgErla Sverdrup
Personalsjef
906 95 106
erla.sverdrup@modum.kommune.no

Eskil Dahl Rotherud - undervisningssjef

Eskil Dahl Rotherud [1].JPGEskil Dahl Rotherud
Undervisningssjef
411 01 594
eskil.dahl.rotherud@modum.kommune.no

Nanna Nordhagen - helse og sosialsjef

Nanna Nordhagen_67x100.jpgNanna Nordhagen
Helse og sosialsjef
480 33 970
nanna.nordhagen@modum.kommune.no

Harald Silseth - teknisk sjef

Harald Silseth[1].JPGHarald Silseth
Teknisk sjef
975 45 756
harald.silseth@modum.kommune.no